home . kontakt . GALERIE . chcete album? . o mně . blog . facebook . časté dotazy - FAQ
                            alba pro miminka . minialba dárková . kuchařky . přáníčka a pozvánky . práce na zakázku . kurzy a workshopy .
                            // galerie / kurzy a workshopy / kurz minialbum

+zoom Kurz Minialbum - 4. 11. 2017
550,- CZK
NAPLNĚNO
OBJEDNAT
Kód: kurz-minialbum-171104

POPIS KURZU:
KDY: 4. listopadu 2017, od 13:00 hodin
KDE: Český Těšín, Nádražní 2015/15, 3. patro, Milatovi
CO: Vytvoříme spolu MIXED MEDIOVÉ MINIALBUM (v tématu dle vašeho výběru) z krásných papírů a dekorací Galeria Papieru, Kaisercraft, Spellbinders, Sizzix a dalších. Vyzkoušet si budete moci spoustu MÉDIÍ, POMŮCEK A MATERIÁLŮ firem Galeria Papieru, Ranger, Sizzix, Viva Decor, 13@rts, Koh-i-noor a dalších. Použijeme různé kreativní techniky, vyzkoušíte si také FUSE TOOL od WeR Memory.

KAŽDÝ Z ÚČASTNÍKŮ OBDRŽÍ SVŮJ VLASTNÍ BALÍČEK S MATERIÁLEM v hodnotě 250,- Kč.

K dispozici budou také výše uvedená média a nářadí a spousta dalšího materiálu (stuhy, květiny, razítka, šablony, masky, inkousty, nalepovací kamínky,...)

ÚČASTNÍCI SI S SEBOU DONESOU:
- malé fotografie do velikosti 10x10cm - lze použít i koláže fotografií z Picasy apod., vstupenky, placaté suvenýry s zprázdnin, lisované květiny apod....
- nůžky na detailní vystřihování a větší nůžky na stříhání.

POKUD MÁTE DOMA, PAK SE VÁM BUDE HODIT I:
embossovací pistole, štětec s vodní nádržkou, non-stick craft podložka (Ranger, Woodware,...) cokoli, co při tvorbě často používáte a bez čeho se neobejdete, černý archival ink (Ranger) nebo jiný voděvzdorný inkoust. polštářek.

POKYNY K OBJEDNÁNÍ:
Platbu je nutné uhradit do 1. 11. 2017 včetně, platba je nevratná ( = balíček materiálu pro vás, platba je vratná pouze v případě nekonání se kurzu, nebo v případě, že za sebe najdete náhradu, nebo se omluvíte z kurzu do 1. 11. 2017 včetně).

Do mailu mi napište kód kurzu, počet osob, které se kurzu zúčastní. Mailem vám pošlu platební údaje. Místo je závazně rezervováno, po připsání částky na účet. MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ = 7 OSOB.
Pro dotazy ke kurzu mě také kontaktujte mailem.

obchodní podmínky . . . kontakt . . . časté dotazy - FAQ

gabrielamilatova@gmail.com   gabrielamilatova.blogspot.com   www.facebook.com/gabrielamilatova   www.pinterest.com/gabimilatova   www.youtube.com/gabrielamilatova   www.instagram.com/gabrielamilatova

2008 - 2020 © gabrielamilatova.com